25 Finał WOŚP w Gorzowie Śląskim.

4304 to numer Sztabu , który działał przy Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Gorzowie Śląskim podczas 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

15 stycznia 2017r. swoje siły połączyli :Dom Kultury , Zespół Szkolno- Gimnazjalny Gorzów Śląski, Zespół Szkół , Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicach , OSP Gorzów Śląski , Fresco Catering. W ten sposób udało się stworzyć sześćdziesięcio osobowy Sztab, który w godzinach od 7:00 do 22:00 ciężko pracował nad sukcesem jakim okazała się uzbierana kwota.

Dzięki zaangażowaniu przede wszystkim Wolontariuszy Gorzów Śląski może pochwalić się kwotą     13 612,12 zł. Dzięki hojności firm , które wsparły akcję cały dzień upłynął nam pod hasłem dobrej zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie od koncertu pop do ciężkiego brzmienia rocka. Od możliwości skorzystania z usług fryzjerskich po udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Finałem naszego wspólnego dnia było "światełko do nieba" . Te dwa piękne serca , które rozbłysnęły na gorzowskim Rynku dały nam motywację do udziału w organizacji następnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Serdecznie dziękuję wszystkim Wolontariuszom za ogromne zaangażowanie mimo tego , że niektórzy z nich byli troszkę podziębieni to nie poddali się , dziękuję rodzicom i opiekunom za wkład w bezpieczeństwo Wolontariuszy, wszystkim Firmom które wsparły akcję i dzięki temu mieliśmy ciepłe posiłki , Szkołom które z tak dużym zaangażowaniem przyłączyły się do nas , Ochotniczej Straży Pożarnej z Gorzowa bo dzięki nim impreza miała szczególny wymiar i wszystkim mieszkańcom naszej gminy , którzy nie przeszli obok nas obojętnie bo dzięki nim nasze puszki z pieniędzmi były bardzo ciężkie .

Jurek Owsiak zawsze powtarza , że nie ważny jest rekord w uzbieraniu kwoty , ważne jest to , że ta impreza nas jednoczy.Niech zatem naszym wspólnym sukcesem będzie to nasze niedzielne zjednoczenie a kwota , którą uzbieraliśmy dowodem na to , że w jedności siła.

Szef Sztabu

Katarzyna Midura