Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
teraz:
Powered by Dark Sky

19 i 21 WRZEŚNIA DNIAMI OTWARTYMI W DOMU KULTURY

W dniach 19 i 21 września w Domu Kultury w Gorzowie Śl. odbyły się Dni Otwarte od Juniora do Seniora, na które zaproszono rodziców i dzieci, które chciałyby rozwijać swoje talenty artystyczne pod okiem doświadczonych instruktorów.

W ramach akcji rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach, porozmawiać      z prowadzącymi instruktorami: muzyki, plastyki, tańca oraz zajęć   literacko-plastycznych               w bibliotece. Spotkania z bajką, zajęcia plastyczne, koncerty muzyczne, zajęcia taneczne, to tylko niektóre atrakcje, które czekały na zainteresowanych uczestników i ich rodziców.Dni otwarte spełniły swoją rolę - do poszczególnych grup zapisały się nowe osoby. Jeśli chodzi o naukę gry na instrumentach to  sekcje gry na gitarze i pianinie są już pełne. Zapraszamy chętnych na zajęcia       z gry na saksofonie i keyboardzie.

Z inicjatywy rodziców lekce gry na pianinie i gitarze będą się odbywały w soboty, a na saksofonie     i keyboardzie w środy.