Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Pogoda w Gorzowie Śląskim
teraz:
Powered by Dark Sky

11 LISTOPADA- " NIE MA RADOŚCI BEZ NIEPODLEGŁOŚCI"

W tym roku hasło "Nie ma radości bez niepodległości" towarzyszyło imprezie z okazji Narodowego Święta Niepodległości , która odbyła się w hali sportowej w Gorzowie Śl.

Główną atrakcją imprezy były dmuchańce . Nie zabrakło także  patriotycznego akcentu w postaci kotylionów i flag narodowych jako „wejściówek”. W przygotowanie „wejściówek” zaangażowały się dzieci wraz z rodzicami. Jury złożone z pracowników M-GOK i rodziców wybrało najładniejszy kotylion – Oliwii Felis oraz flagę Oliwiera Gabasa. Odbył się również konkurs plastyczny pn. „Z czym kojarzy Ci się słowo ojczyzna?” W konkursie tym wzięło udział 28 dzieci, każde dostało drobny upominek,     a jury złożone z rodziców wybrało trzy najładniejsze prace, które należały do Magdaleny Tomali, Nadii Panek oraz Adama Smyrd. Przez kilka godzin do dyspozycji najmłodszych były dmuchane zamki, zjeżdżalnie i trampoliny oraz basen z plastikowymi kulkami. Oprócz zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach były też wspólne tańce.

Gadżety i nagrody dla uczestników konkursu ufundowali: Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem oddział Gorzów Śląski, Państwo Grażyna i Mieczysław Korzeniowscy, Marek Rubelt oraz Urząd Miejski          w Gorzowie Śląskim.