11 LISTOPADA- " NIE MA RADOŚCI BEZ NIEPODLEGŁOŚCI"

W tym roku hasło "Nie ma radości bez niepodległości" towarzyszyło imprezie z okazji Narodowego Święta Niepodległości , która odbyła się w hali sportowej w Gorzowie Śl.

Główną atrakcją imprezy były dmuchańce . Nie zabrakło także  patriotycznego akcentu w postaci kotylionów i flag narodowych jako „wejściówek”. W przygotowanie „wejściówek” zaangażowały się dzieci wraz z rodzicami. Jury złożone z pracowników M-GOK i rodziców wybrało najładniejszy kotylion i flagę. Odbył się również konkurs plastyczny pn. „Z czym kojarzy Ci się słowo ojczyzna?” W konkursie tym wzięło udział 28 dzieci, każde dostało drobny upominek, a jury złożone z rodziców wybrało trzy najładniejsze prace. Przez kilka godzin do dyspozycji najmłodszych były dmuchane zamki, zjeżdżalnie i trampoliny oraz basen z plastikowymi kulkami. Oprócz zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach były też wspólne tańce.

Gadżety i nagrody dla uczestników konkursu ufundowali: Bank Spółdzielczy w Zawadzkiem oddział Gorzów Śląski, Urząd Miejski w Gorzowie Śląskim oraz prywatni Przedsiębiorcy.