Narodowe Święto Niepodległości 2023

???????? W imieniu wszystkich Organizatorów mamy przyjemność zaprosić na obchody Narodowego Święta Niepodległości, które rozpoczną się Mszą Św. w intencji Ojczyzny. Nie zabraknie również koncertu patriotycznego i św. Marcina na koniu, przemarszu ulicami miasta oraz rogalików świętomarcińskich rozprowadzanych przez parafialny Caritas. Zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu i symbolicznego wypuszczenia białych i czerwonych balonów.
???????? Tradycyjnie to listopadowe popołudnie będzie należało do najmłodszych. Zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej, gdzie będą na was czekać dmuchańce. Pamiętajcie biletem wstępu jest własnoręcznie zrobiona flaga lub kotylion, które biorą udział w konkursie.
???????? Warto być z nami w tym dniu, ponieważ konkursy to nagrody, a dmuchańce to dobra zabawa. Mamy mnóstwo niespodzianek do rozlosowania. Wystarczy rozwiązać krzyżówkę zamieszczoną w opoWIEŚCIACH gorzowskich, a jej hasło dostarczyć do domu kultury lub w dniu 11 listopada do hali widowiskowo-sportowej.
????????Na dorosłych czekamy z pyszną kawą i słodką niespodzianką. Szczegóły na plakacie.
????????Serdeczne podziękowania dla Instytut Śląski za współorganizację wydarzenia.