Dzień Babci i Dziadka

23 stycznia 2017r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury obchodzony był Dzień Babci i Dziadka . Impreza miała charakter wielowymiarowy ,ponieważ zawierała elementy pouczające takie jak np: pogadankę przeprowadzoną przez dzielnicowego, aspiranta sztabowego Artura Kuliga na temat oszustów , którzy tak często w ostatnim czasie wykorzystują  ufność osób starszych ,a także zawierała elementy artystyczne . Te ostanie na bardzo wysokim poziomie ponieważ dzieci przedszkolne oraz ich rodzice na deska sceny domu kultury zagrali " Kopciuszka".

Impreza ta odbyła się z inicjatywy Koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów            z Gorzowa Śląskiego podczas corocznego spotkania podsumowującego ubiegły rok.

W imieniu wszystkich pracowników domu kultury jeszcze raz składamy wszystkim Babciom               i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz jak najwięcej uśmiechu na co dzień.