" Dzieciaki na trzepaku" - półkolonie z domem kultury

Pierwszy tydzień lipca to czas półkolonii zorganizowanych przez dom kultury we współpracy ze Świetlicą Środowiskową " Uśmiech". W dwutygodniowym turnusie przygotowanym przez MGOPS i MGOK udział wzięło czterdzieścioro dzieci z terenu gminy Gorzów Śląski. Atrakcjami półkolonii były wyjazdy na basen , do kina oraz różnego rodzaju zajęcia zorganizowane przez opiekunów. Odbyły się warsztaty z modeliny, chrzest kolonisty oraz zajęcia sportowe w hali sportowej . Nie obyło się również bez niespodzianek. Specjalnie dla naszych uczestników , kółko teatralne przygotowało przedstawienie pt "Kubuś Puchatek". Najwięcej frajdy sprawiła dzieciom zabawa w podchody oraz spartakiada przygotowana na zakończenie turnusu przez OSP Gorzów Śląski. Serdecznie dziękujemy Strażakom za miłe przyjęcie i moc atrakcji jakie dla nas przygotowali.