Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

Zarząd Miejsko - Gminny Związku OSP RP Gminy Gorzów Śląski zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Gorzów Śląski do wykonania prac oraz dostarczenie ich do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzowie Śląskim od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:00.

Prace można składać od 15.11.2021r. do 10.12.2021r. godz. 14:00
Uczestnicy konkursu mogą stosować najróżniejsze techniki przedstawiając własne wyobrażenia udziału straży pożarnych w działalności m.in. kulturalnej, historycznej, wychowawczej, prewencyjnej np. działania związane z przeciwdziałaniem czy zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych, jak również ratownictwo specjalistyczne, akcje ratowniczo-gaśnicze, ćwiczenia, szkolenia, zawody, koncerty itp. W roku 2021 Związek OSP RP obchodził 100-lecie istnienia i działalności, zachęcamy do przedstawienia organizacji zrzeszającej ochotnicze straże pożarne, w których służbę na wielu polach społecznej aktywności od ponad wieku pełnią strażacy ochotnicy służąc ojczyźnie i drugiemu człowiekowi. Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży oraz twórców amatorów. Prace oceniane są w pięciu grupach wiekowych (przedszkola, kl. I-IV i kl. V-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe).
Oddziały Miejsko Gminnego
Związku OSP RP Gminy Gorzów Śląski
dh Mieczysław Naumowicz
Osoba do kontaktu w sprawie Konkursu dh Tomasz Olejnik kom. 603932517

Regulamin i karta zgłoszeniowa w załączniku.