Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna po remoncie

Zakończenie remontu biblioteki.

30 listopada zakończono remont gorzowskiej biblioteki i symbolicznie przecięto wstęgę.

Gruntownie wyremontowane zostały pomieszczenia biblioteki oraz czytelnia. Stworzona została też dodatkowa przestrzeń biblioteczna z myślą o dzieciach i młodzieży.

Tak duży remont mógł zostać zrealizowany dzięki dofinansowaniu zadania w ramach NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA Priorytet 2 - INFRASTRUKTURA BIBLIOTEK 2016-2020 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.
Całkowity koszt projektu: 199.00,00 zł, w tym dofinansowanie MKiDN: 121.036,00 zł.

Informujemy też, że biblioteka - zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej - od dzisiaj, tj. 30 listopada obsługuje czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16:00.
Książki można również zamawiać telefonicznie - 34/350 58 65 bądź mailowo - bmgorzow.wypozyczalnia@wp.pl.

Od 29.10.2003 r. gorzowska biblioteka pełni funkcję powiatowej.

Obraz może zawierać: roślina i w budynku, tekst „BIBLIOTEKA”