Odwiedziny w gorzowskim Przedszkolu

W dniu dzisiejszym w ramach kończącego się Tygodnia Bibliotek odwiedziłyśmy Przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Gorzowie Śląskim. Podczas spotkania opowiedziałyśmy dzieciom o bibliotece oraz zaprezentowałyśmy im teatrzyk Kamishibay, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Miał również miejsce pokaz książeczek, które zabrałyśmy ze sobą z biblioteki, by zachęcić do przyszłych odwiedzin.
Niestety sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam jeszcze na spotkania w bibliotece, ale mamy nadzieję, że już niedługo ulegnie to zmianie.
Dziękujemy za miłe przyjęcie grupom Muchomorków, Kubusiów, Myszek, Pszczółek i Smerfów, Pani Dyrektor oraz wychowawczyniom i opiekunkom.
Do zobaczenia, mamy nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się już w bibliotece ????

Grupa Pszczółki

Grupa Smerfy