Odwiedziny w naszej bibliotece uczniów klasy VII z Kozłowic

W dniu wczorajszym naszą bibliotekę odwiedziła młodzież z klasy VII Szkoły Podstawowej w Kozłowicach wraz z panią dyrektor Joanną Koziołek i polonistką Anną Kęs.
Dzisiejsza lekcja biblioteczna była inna niż wcześniejsze, ponieważ młodzież wzięła udział w interaktywnej planszowej grze, w którą można zagrać przy użyciu smartphona lub komputera.
Gra jest przypomnieniem sylwetek Polaków, których osiągnięcia, odkrycia i wynalazki zrewolucjonizowały myśl ludzką i zmieniły postrzeganie świata.
Grę tę mogliśmy zaproponować młodzieży dzięki udziałowi naszej biblioteki w projekcie Potomkowie Kapitana Nemo, do którego jako partnera zaprosił nas Oddział Dziecięco-Młodzieżowy MBP Opole
Korzystając również z obecności kozłowickiej młodzieży przeprowadziliśmy badanie ankietowe dotyczące wyrażenia swojej opinii dotyczącej funkcjonowania Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Śląskim i jej filii bibliotecznych. Zebrane w ten sposób dane posłużą nam do celów badawczych, związanych z realizowanym przez nas udziałem w projekcie Programu Rozwoju Bibliotek Runda 4.
Dziękujemy za odwiedziny i aktywny udział w lekcji bibliotecznej.

Zdjęcia poniżej przedstawiają młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kozłowicach wraz z panią dyrektor Joanną Koziołek i polonistką Anną Kęs.