Odwiedziny przedszkolaków z grup Pszczółek i Muchomorków w gorzowskiej bibliotece

29 listopada odwiedziły nas przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Gorzowie Śląskim z grupy Pszczółek i Muchomorków wraz z panią dyrektor Magdaleną Hamelą, panią Elżbietą Nędzewicz, panią Barbarą Scheibe oraz panią Agnieszką Ulbrych. Wspólnie świętowaliśmy niedawne urodziny pluszowego misia
Dzieci wysłuchały krótkiej pogadanki o misiach w literaturze oraz fragmentu bajki "Kubuś Puchatek" A.A. Milne.
Wysłuchały również bajki "Lokomotywa Paulinka" autorstwa Katarzyny Midury - dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Gorzowie Śląskim, która osobiście ją przeczytała.
Obecność dzieci wykorzystałyśmy do zapromowania projektu realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii "Mała książka-wielki człowiek" we współpracy z bibliotekami publicznymi.
Akcja ma zachęcić do odwiedzenia bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.
Na koniec spotkania dzieci przygotowały dla nas przemiłą niespodziankę w postaci występu artystycznego (nagranie w kolejnym poście).
Dzieci skorzystały również z naszej misiowej fotobudki i uczestniczyły w bajkowej sesji zdjęciowej
Dziękujemy za przesympatyczne spotkanie, za występ oraz upominki (dostałyśmy prześliczne skrzaty)

Poniżej galeria przedstawiająca dzieci podczas odwiedzin w bibliotece.