Odwiedziny uczniów klasy VIIa z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorzowie

Drugą grupą, która odwiedziła nas 30 listopada była klasa VIIa z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gorzowie Śląskim wraz z panią dyrektor Małgorzatą Jęsior.
Młodzież zagrała w interaktywną grę planszową, będącą przypomnieniem sylwetek Polaków, których osiągnięcia, odkrycia i wynalazki zrewolucjonizowały myśl ludzką i zmieniły postrzeganie świata.
Podobnie jak w przypadku poprzednich wizyt skorzystaliśmy z obecności młodzieży i przeprowadziliśmy badanie ankietowe dotyczące wyrażenia swojej opinii na temat funkcjonowania Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Śląskim i jej filii bibliotecznych. Zebrane w ten sposób dane posłużą nam do celów badawczych, związanych z realizowanym przez nas udziałem w projekcie Programu Rozwoju Bibliotek Runda 4.
Dziękujemy za odwiedziny i aktywny udział w lekcji bibliotecznej

Poniższe zdjęcia przedstawiają młodzież podczas lekcji bibliotecznej w ramach projektu "Potomkowie Kapitana Nemo"