Bankiet z okazji wydania „opowieści GORZOWSKICH”

Redakcyjny bankiet przeszedł do historii… Ale tak naprawdę to jej początek - wydaliśmy 1. numer „opowieści GORZOWSKICH” i oficjalnie zapewniamy, że nie ostatni.

To, co się wydarzyło przez ostatni miesiąc było z naszej strony szaleństwem. Jak dzieci, gazeta, to przecież niemożliwe. Ale pod tym szaleńczym pomysłem podpisała się też EDUKO Bardzo Młoda Kultura, przyznając nam dotację i dając zielone światło do działania. Dziękujemy za to zaufanie.

Gazeta powstała. I pewnie w żadnej innej nie przeczytacie, jak na drugie imię ma burmistrz Gorzowa i czy grywa w gry komputerowe. Takie pytania, wprost, odważą się zadać tylko dzieci. Co nie znaczy, że nie interesuje ich, kiedy będzie oświetlenie koło Dino i czy powstanie park linowy. Ale o gazecie już sporo napisaliśmy, powiedzieliśmy. Jej ocenę pozostawiamy Wam. I nie czekamy tylko na pochlebstwa, ale też na konstruktywną krytykę, bo tylko w ten sposób możemy się dalej uczyć.

Pod Waszą ocenę pozostawiamy też  bankiet, kończący projekt EDUKO. Dziękujemy panu staroście Rolandowi Fabiankowi, panu burmistrzowi Arturowi Tomali, pani koordynator EDUKO Joannie Ojdana, radnym, dyrektorom szkół i przedszkoli, rodzicom, dziadkom, siostrom, braciom… Wszystkim, którzy byli z nami i chyba całkiem nieźle się bawili, przynajmniej mamy taką nadzieję:)

PS. Dziękujemy też mediom - ool24.pl i „Kulisy Powiatu Kluczbork Olesno”.

Kilka fotek z naszego podsumowania EDUKO!!!