Wierszem i Prozą-gminny konkurs recytatorski

Kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych „Wierszem i Prozą”, który jest przepustką do eliminacji powiatowych za nami.

W szranki konkursowe stanęło łącznie 24 uczniów szkół podstawowych gminy Gorzów Śląski: Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Śląskim, Publiczna Szkoła Podstawowa Kozłowice oraz PSP Uszyce w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: pani Irena Frankiewicz oraz pani Katarzyna Pawlak - dokonało wnikliwej analizy utworów prezentowanych przez uczestników konkursu.

Poziom był niezwykle wyrównany, a wybranie i wskazanie najlepszych było nie lada wyzwaniem dla naszego szanownego jury. Po długich konsultacjach zostały przedstawione wyniki.

Kat I – klasy I-III

1. Lilianna Biskup – PSP Gorzów Śląski
  2. Wojciech Stykała – PSP Gorzów Śląski
  3. Daniel Marona – PSP Kozłowice