Spotkanie Autorskie - Katarzyna Jurczyk

Wczoraj w naszej bibliotece miała miejsce "uczta" dla wszystkich miłośników książek.

Podczas spotkania autorskiego mieliśmy przyjemność gościć panią Kasia Jurczyk - autorkę powieści "Gniazdowanie", która jest jej debiutem na rynku wydawniczym.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwo Na Szczęście

Pani Kasia jest pisarką pochodzącą z naszej Małej Ojczyzny, a dokładnie z sąsiedniej gminy.

W swojej pierwszej książce podjęła bardzo trudny temat przemocy domowej - w różnych jej aspektach.

W przypadku głównej bohaterki powieści "Gniazdowanie" Alicji - oprawcą jest jej mąż.

Nie będziemy oczywiście spojlerowali i pisali o tym jak potoczą się jej losy, ale już teraz zachęcamy Czytelników do zmierzenia się z taką tematyką w literaturze.

Podczas spotkania była możliwość nabycia powieści, co też uczyniliśmy

Książka niebawem zostanie włączona do księgozbioru i trafi na półki zarówno biblioteki głównej, jak i naszych filii bibliotecznych.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania

Dziękujemy za świetne spotkanie i dyskusję, a naszym Czytelnikom za tak liczne przybycie