KONCERT „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

20 listopada w sali Domu Kultury po raz trzeci odbył się koncert poświęcony zmarłym muzykom. "Ocalić od zapomnienia" bo taką nazwę nosi to wydarzenie okazało się niesamowitym sukcesem, ponieważ  sala Domu Kultury wypełniona była po brzegi. Na scenie zaprezentowali się wokaliści ze Studia Piosenki The Voice oraz instruktorzy którzy na co dzień prowadzą zajęcia w Domu Kultury. Gościnnie wystąpili  zaproszeni goście. W repertuarze znalazły się utwory znanych muzyków: Michaela Jacksona, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Nat King Cole'a, Amy Winehouse, Anny Jantar, Erica Claptona i najbardziej znane przeboje m.in. "Nie dokazuj", "Wspomnienie", "Tears in haeven" czy "Man in the mirror".

Wszyscy uczestnicy koncertu przez około godzinę w nastrojowym klimacie zadumy i miłym towarzystwie mogli wspólnie spędzić czas.

Następny taki koncert za rok. Zapraszamy!!!