Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Hala sportowa
Miejska i Gminna biblioteka publiczna

Tenis w hali

????20 lutego w naszej hali sportowo-widowiskowej odbył się finał wojewódzki Pucharu Polski. Nasze dziewczęta w składzie: Katarzyna Pawlaczyk, Katarzyna Zając i Dominika Olszowa stoczyły ciężkie boje. W meczu z II-ligową Victorią Chróścice przegrały 3:4, zaś w meczu o 2. miejsce pokonały STS Strzelce Opolskie 4:2.
W turnieju mężczyzn 1. miejsce wywalczył LZS Blyss Kujakowice, 2. LZS Żywocice, 3. Turawa, 4. Wołczyńska Akademia Sportu. W uroczystym otwarciu turnieju uczestniczyły wiceburmistrz Gorzowa – Michalina Stelmach, dyrektorka MGOK-u – Katarzyna Midura, prezeska OZTS – Maria Kała.
????Zdjęcie  autorstwa Andrzeja Szatana, dziękujemy za ich udostępnienie.

Zdjęcie przedstawia zawodniczki MGOK-u w towarzystwie dyrektor MGOK-u Katarzyny Midury i kierownika sekcji tenisa stołowego Edmunda Olszowego.