I Gorzowska Liga Drużynowa

????Zakończyła się trzecia i ostatnia runda I Gorzowskiej Ligi Drużynowej. Przez kolejne 3 soboty rozegrano w sumie 45 spotkań.
????Podium ligi przedstawia się następująco: 1. Mirosław Warzecha (Częstochowa) i Mariusz Adamus (Rędziny) - 43 punkty, 2. Sławomir Pychyński, Waldemar Józala (obaj Wieluń), Mirosław Wydmuch (Krzepice) - 36 pkt, 3. Wincenty Warzecha, Jacek Graczyk (obaj Działoszyn), 3. Jerzy Ciekański (Wola Wiązowa) - 29 pkt.
????W rankingu gier podwójnych zwyciężyła para Mirosław Warzecha / Mariusz Adamus z kompletem 9 zwycięstw. W rankingu gier indywidualnych zwyciężył Mirosław Warzecha,
wygrał 17 pojedynków i tylko raz przegrał.
????Gorzowska Liga cieszyła się dużym powodzeniem, zawodnicy chwalili organizację oraz cieszyli się z możliwości rozegrania tak dużej ilości spotkań. Każdy zawodnik rozegrał aż 27 spotkań.
????Za zajęcie miejsc I-IV zawodnicy otrzymali puchary, za miejsca V-X statuetki. Wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy.
????Turniej został rozegrany pod patronatem burmistrza Gorzowa Śląskiego Rafała Kotarskiego, a organizatorem był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gorzowie Śląskim.
Sędzią głównym turnieju był Sławomir Kałwak, a kierownikiem turnieju Edmund Olszowy.

Zdjęcie przedstawia uczestników.   turnieju.