Wyjazd do teatru z okazji Dnia Kobiet

????Już wkrótce DZIEŃ KOBIET, dlatego wychodząc naprzeciw, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wyjeździe na musical do Teatru Rozrywki w Chorzowie.
????"Zakonnica w przebraniu to tytuł znany w Polsce z fantastycznej roli filmowej Whoopi Goldberg oraz udanej inscenizacji musicalowej w poznańskim Teatrze Muzycznym. To świetnie skonstruowana, wartka anegdota ze znakomitą muzyką. Ale to także opowieść o przemianie, lojalności, przyjaźni i radości życia."
????PANOWIE! Nie ma na co czekać, bo miejsca w autokarze rozchodzą się u nas jak ciepłe bułeczki. Zapisujcie prędko swoje żony, matki i córki.
????Wyjazd o godz. 15:30 z przystanku PKS w Gorzowie Śląskim, o godz. 18:30 rozpoczęcie spektaklu (czas trwania około 3 godziny z 1 przerwą), powrót na miejsce ok. północy.
UWAGA:
-Spektakl dla widzów powyżej 14 lat.
-Wejście do teatru możliwe po okazaniu certyfikatu szczepienia COVID lub negatywnego wyniku testu.
- Koszt: 100 zł od osoby.
- Zapisy w biurze domu kultury i pod numerem tel.: 34 350 58 65.
????????????????

Zdjęcie to plakat promujący wyjazd do teatru. ????