Zapraszamy na festiwal tańca

✅Po dwuletniej przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z COVID19 powracamy z Ogólnopolskim Festiwalem Tańca Disco i Hip Hop imienia Adama Marka, który był jego pomysłodawcą i przez wiele lat prowadził kursy tańca w Gorzowie.
Festiwal odbędzie się w niedzielę 12 czerwca, tradycyjnie w naszym amfiteatrze. Udział w nim mogą wziąć formacje (8-24 osoby), miniformacje (3-7 osób) i duety w dwóch kategoriach tanecznych: DISCO DANCE i HIP HOP.
✅Zachęcamy wszystkich miłośników tańca do udziału w festiwalu, który już na dobre wpisał się w kalendarz gminnych wydarzeń. Będzie to jego 19. edycja!
✅Regulamin i karty zgłoszeniowe do pobrania. Na zgłoszenia czekamy do końca maja!
Zdjęcie przedstawia tancerzy w czasie jednej z wcześniejszych edycji festiwalu.