Dzień Kobiet w Klubie Seniora

Niby po Dniu Kobiet 2023 ślad już został zatarty. Czekoladki zjedzone, szampan wypity, a kwiaty no cóż, mają się świetnie, ale pewnie tylko te w doniczkach????. Jak się okazuje nie w naszym mieście. Ze względu na to, że gorzowskie Koło Seniora wszystkie swoje imprezy organizuje w poniedziałki to właśnie w ten poniedziałek odbył się Dzień Kobiet wg zasad naszego koła. Były słodkości, kwiaty, no i oczywiście szampan ????. Nie zabrakło również uczty dla ducha, którą zafundowała Fundacja Rozwoju Artystycznego "Fabryka Muzyki"" . Swoją drogą, skoro wiemy jak świętowały seniorki, to ciekawe jak Dzień Mężczyzny obchodzili nasi Seniorzy. O wszystkich przedsięwzięciach Koła Seniora możecie przeczytać na łamach OPOWIEŚCI GORZOWSKICH. Serdecznie zachęcamy.