Mistrzostwa Województwa Opolskiego w tenisie stołowym

W ubiegły weekend gorzowska hala sportowa gościła najlepszych tenisistów stołowych w kategoriach młodzieżowych. Wszystko to za sprawą Mistrzostw Województwa Opolskiego w tenisie stołowym. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali Pan Andrzej Buła Marszałek Województwa Opolskiego, Rafał Kotarski oraz pani prezes Opolskiego Związku Tenisa Stołowego Maria Kała. W meczach, które rozegrano w kategoriach Młodzik, Kadet, Junior w grach pojedynczych, podwójnych, mieszanych i drużynowych udział wzięło 150 zawodników/ zawodniczek. Świetną robotę zrobiły tenisistki MGOK, zdobywając awans do Mistrzostw Polski. Trzymamy mocno kciuki za Kasię Zając i Dominikę Olszową. Zielona Góra czeka!!! Powodzenia dziewczyny. Poniżej zdjęcia uczestników zawodów.