XIX Festiwal Tańca Disco i Hip Hop - 12 czerwca 2022 (Amfiteatr)

W najbliższą niedzielę 12 czerwca gorzowski amfiteatr zmieni się w taneczny parkiet. Po dwuletniej przerwie w rytmach muzyki disco   i HIP-HOP zespoły taneczne porwą nas swoimi choreografiami.

To już XIX Ogólnopolski Festiwal Tańca Disco i HIP-HOP.im. Adama Marka, który organizujemy w Gorzowie. Przyjeżdżają do nas zespoły z całej Polski, niektórzy towarzyszą nam od samego początku. Przez te lata zrodziły się prawdziwe przyjaźnie, choć to ogromna konkurencja i wygrywają najlepsi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tańcem, ale też tych, którzy chcą się dobrze bawić. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci, dmuchańce, wata i popcorn i wiele innych.

Plakat zapraszający na XIX Festiwal Tańca Disco i Hip Hop im. Adama Marka w dniu 12 czerwca od godziny 14:00 w gorzowskim amfiteatrze