VI Święto Gwary Śląskiej

Gorzów Śląski, jak sama nazwa wskazuje jest śląski i jak co roku gorzowski amfiteatr stanie się sceną, na której będziemy klachać i berać. Już po raz VI zapraszamy na Święto Gwary Śląskiej, w ramach którego przeprowadzony zostanie Powiatowy Konkurs „Od bajtla do starzika”. Na zgłoszenia czekamy do 22 maja, wszystkie szczegóły zamieszczone są w regulaminie, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Gwiazdą tej imprezy będzie zespół De Silvers, który zabawi gorzowską publiczność w rytmach śląskiej biesiady. Imprezę poprowadzi niezastąpiony w tej roli Leonard Malcharczyk. Nie zabraknie smakołyków przygotowanych przez KGW Wsi Dębina.

UWAGA!!! Startujemy o godzinie 15:00 w amfiteatrze. W razie niepogody czekamy w sali widowiskowej domu kultury.