Konkurs plastyczny na Spersonalizowaną zakładkę

W ramach naszego zadania pn. Obrazy czytelnicze 8 lipca 2024 roku, biblioteka przygotowała wakacyjny konkurs plastyczny na Spersonalizowaną zakładkę do książki z dedykacją dla uczestników półkolonii pn. „ Wakacje w Mieście”. Prace oceniało jury konkursowe, które miało naprawdę trudne zadanie, gdyż konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych i wszystkie prace prezentowały się wspaniale.

w kategorii Przedszkole: I miejsce zajął Sylwester Czaja, II miejsce Hania Malinowska, III miejsce Marta Schirch

w kategorii kl.I-III: I miejsce zajęła Natalia Pilot, II miejsce Liliana Biskup, III miejsce Martyna Włodarska

w kategorii kl.IV-VI: I miejsce zajęła Sonia Kulik, II miejsce Nataniel Makielak, III miejsce Amelia Garbaciok

12 lipca podczas ostatniego dnia półkolonii przyszło nam się pożegnać ale zanim to nastąpiło wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody,  które dofinansowano z środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

#konkursplastyczny #biblioteka #obrazyczytelnicze #GorzówŚląski